Serwis samochodowy
Auto BOCHENKO
Warsztat - kompleksowa obsługa wszystkich marek

adres:ul. Sukienna 42
 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. (022) 775 35 69
tel. internetowy: (039) 903 31 39
e-mail: auto (at) bochenko (dot) pl

O Firmie

Nazywam się Mirosław Bochenko i jestem właścicielem tego warsztatu.

Zatrudniam dwóch wykwalifikowanych pracowników ze średnim technicznym wykształceniem, którzy pomimo młodego wieku posiadają już duże doświadczenie w diagnozowaniu usterek mechanicznych i elektronicznych oraz potrafią w sposób profesjonalny je eliminować.

Obsługi i naprawy pojazdów wykonywane są na dwóch stanowiskach, jedno z nich wyposażone w podnośnik dwukolumnowy, drugie w kanał obsługowy. Stosujemy profesjonalne i specjalistyczne narzędzia i urządzenia.

We wszystkich działaniach warsztatu wykorzystujemy sprzęt komputerowy, począwszy od urządzeń diagnostycznych, przez dane regulacyjne i internetowe wyszukiwanie i zakup części zamiennych, aż do programów wspomagających prowadzenie dokumentacji naprawianych pojazdów.

Ciągły wzrost ilości nowoczesnej elektroniki stosowanej w obecnie produkowanych pojazdach, zmusza nas do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i inwestowania w specjalistyczne urządzenia i narzędzia .

Stosujemy części czołowych, sprawdzonych producentów, których produkty są od wielu lat na rynku motoryzacyjnym (są to często dostawcy na pierwszy montaż), oraz części oryginalne.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom diagnostycznym, oraz aktualizowanym na bieżąco ich oprogramowaniom, oraz poszerzaniu naszej wiedzy i doświadczeniu, dajemy sobie radę w diagnozowaniu i naprawie usterek w nowoczesnych samochodach.

Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów.

Projekt i wykonanie: Marcin Tatko © 2006–2008xhtml 1.0css